Diskusné témy:

Dátum
Vložil
Titulok

Re:Naozaj nemám platné osvedčenie?

Vážená pani Skybová,
na Stavebnom úrade v Banskej Bystrici som vo Vami uvedenom čase riešil podnet pani Anny Mescherschmidtovej, ktorá sa na mňa obrátila s podobným problémom.
Ing. Viera Harmanová - referentka Stavebného úradu napokon problém vyriešila k úplnej spokojnosti. Domnievam sa, že aj vo Vašom prípade ide iba o nedorozumenie resp. nepochopenie zo strany príslušnej pracovníčky (predpokladám, že ide o inú referentku). V každom prípade neuznanie Vášho osvedčenia je protizákonné a v rozpore s Usmernením MVRR SR zo dňa 6.10.2008 a tiež v rozpore so Stanoviskom Kontrolného odboru MVRR SR zo dňa 24.6.2008 (vybavenie sťažnosti pána Petra Baloga, ktorá sa týkala podobného problému na Stavebnom úrade v Nitre - toto Stanovisko možno použiť ako precedens).
Naša webová stránka bola redizajnovaná a od januára 2012 je dostupná na novom portáli www.zoit.webnode.sk (členovia nášho združenia boli o tejto skutočnosti informovaní elektronickou poštou 14.2.2012).
Doporučujem Vám navštíviť našu novú webovú stránku, kde sú dostupné všetky relevantné skutočnosti, ktoré by mali pomôcť zorientovať sa aj referentke na Stavebnom úrade. V prípade, že táto pani bude aj naďalej trvať na svojom nesprávnom (protizákonnom) stanovisku, prosím, informujte ma o tejto skutočnosti (aj s uvedením mena príslušnej referentky a údajov o predkladanej projektovej dokumentácii). Potom podnikneme ďalšie nevyhnutné kroky na zjednanie nápravy (ak to bude nevyhnutné, podáme podnet na prokuratúru). Ozvite sa mi prosím aj v prípade, ak na Stavebnom úrade budete úspešná vo vybavení svojho problému.
Prajem Vám príjemný deň!

Späť na diskusiu

Vyhľadávanie

© 2012 Všetky práva vyhradené.